fbpx
СЕКОЈ ПЕТОК ОД 14. ЈУНИ
Специјална програма за сите возрасти! ЛЕТ ОД СОФИЈА
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ПОПУСТИ ДО 45 %
Групно крстарење со бродот MSC ORCHESTRA

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top