fbpx

ХОТЕЛИ ГРЦИЈА ЛЕТО 2024

  • Понудата е објавена на 06/12/2023

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ПОПУСТИ ДО 45 %

ИЗБОР ХОТЕЛИ КЛИКНЕТЕ

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Hoteli Grcija leten odmor

Информации и резервации на 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top