fbpx

IBEROSTAR SLAVIJA RESORT 5*- BUDVA


Промоцијата е валидна за уплата до 31.07.2024

LAST MINUTE / IBEROSTAR SLAVIJA 5* BUDVA
промоцијата е валидна за резервација до 31.07.2024

Период на престој 07.08. - 29.08.2024

272€ по соба на ден во Double Premium Room на база Појадок и Вечера
*наведената цена се однесува за 2 adl + 1 chd 11.99 y.o.
* 2-ро дете со доплата 63€ на ден
* 3-то возрасно лице со доплата 94€ по лице на ден

 

388€ по соба на ден во Family Deluxe на база Појадок и Вечера
*наведената цена се однесува за 3 adl + 1 chd 11.99 y.o или 2 adl + 2 chd 11.99 y.o.
3-то дете со доплата 69€ по лице на ден
4-то возрасни лице со доплата 99€ по лице на ден;


Во цената е вклучено:
- Појадок и Вечера
- Infinity базен на rooftop со чадори и лежачки,Сауна, Парна Бања, Фитнес Центар
- Чадори и лежалки на плажата на Iberostar Bellevue 4*
- Tуристичка такса и хотелско осигурување

Во цената не вклучено:
- Хотелска гаража: - 10€ по кола на ден – резервација и слободен капацитет неможе да се гарантира;

-Доплата за All Inclusive Light во Iberostar Bellevue 4*- 29€ по лице на ден;

резервирај сега

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Telefon 043 231 221

Прочитано 2718 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top