fbpx

Хотел Монтана Палас е еден од најубавите хотели во Македонија. Позициониран е на врвот на најубавиот град Крушево. Од моментот кога влегувате во хотел, до сместувањето во соба, фантастичен поглед на Крушево ве следи. Ќе имате привилегија постојано да гледате во најубавиот планински град на Балканот. Мијаците кои што го изградиле градот во 18ти век, биле најдобрите градители на Балканот, и како групи имале софистициран осет за естетика, така што го креирале прекрасниот град Крушево кој што го имаме денес, градот кој што ќе го гледате од првиот момент во Хотел Монтана Палас.

 
 

 ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2024

Услуга Цена
Ноќевање во еднокреветна соба на база на ноќевање со појадок 3100,00 ден.
Ноќевање во двокреветна соба на база на ноќевање со појадок 1860,00 ден.
Ноќевање во трикреветна соба на база на ноќевање со појадок 1500,00 ден.
Ноќевање во четворокреветна соба на ноќевање со појадок 1550,00 ден.
Дополнителен оброк ручек или вечера 620,00 ден.
   

Цените се по лице од ден 

Услови за деца:

За деца ценовникот е следен:
Деца од 0-2,99г. – бесплатно
Деца од 3-5,99г. – 50% од цената
Деца од 6-9,99г. – 80 % од цената

Услови за откажување на резервација:
До 15 дена пред почеток на аранжманот – 100% рефундација
Од 14 до 8 дена пред почеток на аранжманот – 50% рефундација
Од 7 до 0 дена пред почеток на аранжманот – 0% рефундација

 Информации и резервации

Телефон 043 231 221

Мобилен 078 730 777

Прочитано 10028 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top