fbpx
МАЛДИВИПромотивна индивидуална понуда за рајските Малдиви ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ • АСИСТЕНЦИЈА • ТРАНСФЕРИ » 7 ноќи | 8 дена | Full Board ... од 699 € » 7 ноќи | 8 дена | All Inclusive ... од 769 €» 9 ноќи | 10 дена | Full Board ... од 845 еур €» 9 ноќи | 10 дена | All Inclusive ... од 899 еур €   Забелешки: • За лица со македонски пасоши виза не е потребна. Дозволен е престој до 30дена доколку патникот располага со повратна авионска карта и валидна хотелска резервација. • Дадените индивидуални цени НЕ вклучуваат авионски карти до Мале бидејќи истите се променливи и зависни од расположливоста на места, авионските конекции, периодот на патување... Секако, на Ваше барање, нашите стручни агенти ќе понудат најсоодветни комбинации на лет. • Цените се со вкалкулирани трансфери од аеродромот на Мале до избраниот хотел (со глисер, хидро авион, или внатрешен лет). • За патување на Малдивите потребен е негативен ПЦР тест не постар од 96 часа. САМА Холидеј може да асистира при планирање и закажување.   МАЛДИВИ - РАЈСКИ ОСТРОВИОва е единствената држава која всушност претставува архипелаг од околу 1190 острови, групирани во 26 атоли кои како прстени се расфрлени низ…
Во врска со вирусот Корона (COVID-19)
ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ ЛЕТЕН ОДМОР ГРЦИЈА
НАЈПОВОЛНИ АВИОБИЛЕТИ ДО СИТЕ КОНТИНЕНТИ
ДО -30% ПОПУСТ ХОТЕЛИ ВО БАНСКО, БОРОВЕЦ, ПАМПОРОВО

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top