fbpx

Phone

Phone 1: (+389) 43 231 221

Phone 2: (+389) 43 212 320

Address

11 Октомври бр. 13

Велес, Македонија

Email

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Opening time

Понеделник-Петок: 09.00 - 19.00

Сабота: 09.00 - 13.30

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top