fbpx

Хотел Ilia Palms & Aqua Park 5* е еден од 4-те хотели кои припаѓаат на големото одморалиште Grecotel Riviera Olympia & Aqua Park 5* на Пелопонез. Се наоѓа на 100 километри јужно од Патра и 14 километри јужно од пристаништето Килини. На сите гости на одморалиштето им е достапна 2 километри долга и широка песочна плажа со златен песок и кристално чисто море, наградена со сино знаме.

Содржини: рецепција, лоби, ресторани, барови, базен, спортови на вода, фитнес програма. Во склоп на комплексот има и Мега Аква Парк - на 10.000 м2. Водни тобогани, аква кула, тобогани за рафтинг, тобогани со бранови, летечки чамци и многу други забавни активности за целото семејство. Детско игралиште, мини клуб за деца и мини клуб за тинејџери, чување деца, забава, перална, паркинг, спа центар - еден од најголемите во Грција, 4500 м2. Хотелот нуди многу организирани активности како и содржини со доплата, масажи, козметички услуги, конференциска сала. Wi-Fi е достапен на јавните површини на хотелот, бесплатно за сите гости на хотелот.

Сместување: Хотелот располага со 80 сместувачки единици. Сите соби имаат балкон, бања, фен, телефон, сателитска ТВ, клима, мини фрижидер, сеф.

Линк од хотел: GRECOTEL ILIA PALMS *****, ПЕЛОПОНЕЗ


SPO - GRECOTEL ILIA PALMS & AQUA PARK (Peloponnese)

Discount: -10%

Stay period: 22.05.24 - 13.06.24 & 28.06.24 - 07.07.24
Rooms: all room types
Minimum stay: 3 nights
Reservation period: 22.05.24 - 11.06.24

GRECOTEL ILIA PALMS 5* KYLLINI PELOPONESSE
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН
2/1/2004 03.05.24
09.05.24
10.05.24
23.05.24
24.05.24
27.06.24
28.06.24
25.07.24
26.07.24
22.08.24
23.08.24
05.09.24
06.09.24
19.09.24
20.09.24
03.10.24
04.10.24
26.10.24
GRAND FAMILY ROOM / FAMILY APARTMENT GARDEN VIEW
2 ADL 147 180 286 448 477 448 286 180 147
1 ADL 147 180 286 448 477 448 286 180 147
3 ADL 183 225 358 561 597 561 358 225 183
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 147 180 286 448 477 448 286 180 147
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 147 198 329 516 549 516 329 198 147
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 147 198 329 516 549 516 329 198 147
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 147 216 372 583 620 583 372 216 147
2 ADL + 3 CHD (2-11.99) 147 234 415 650 692 650 415 234 147
2 ADL + 4 CHD (2-11.99) 147 252 458 718 764 718 458 252 147
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 183 243 401 628 668 628 401 243 183
3 ADL + 2 CHD (2-11.99) 183 261 444 695 740 695 444 261 183
3 ADL + 3 CHD (2-11.99) 183 279 487 762 811 762 487 279 183
4 ADL 220 270 430 673 716 673 430 270 220
4 ADL + 1 CHD (2-11.99) 220 288 473 740 788 740 473 288 220
4 ADL + 2 CHD (2-11.99) 220 306 515 807 859 807 515 306 220
5 ADL 256 315 501 785 835 785 501 315 256
5 ADL + 1 CHD (2-11.99) 256 333 544 852 907 852 544 333 256
6 ADL 293 360 573 897 955 897 573 360 293
STANDARD ROOM GARDEN VIEW
2 ADL 73 89 144 220 233 220 144 89 73
1 ADL 73 89 144 220 233 220 144 89 73
3 ADL 92 111 180 275 291 275 180 111 92
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 73 89 144 220 233 220 144 89 73
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 73 98 166 253 268 253 166 98 73
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 73 98 166 253 268 253 166 98 73
STANDARD ROOM SIDE SEA VIEW
2 ADL 75 93 147 229 240 229 147 93 75
1 ADL 75 93 147 229 240 229 147 93 75
3 ADL 94 117 183 286 300 286 183 117 94
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 75 93 147 229 240 229 147 93 75
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 75 103 168 263 276 263 168 103 75
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 75 103 168 263 276 263 168 103 75
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 51 78 118 175 184 175 118 78 51
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–СЕ ВКЛУЧЕНО (LUX.ME)
GRAND FAMILY ROOM / FAMILY APARTMENT GARDEN VIEW
2 ADL 235 302 408 571 599 571 408 302 235
1 ADL 191 241 347 509 538 509 347 241 191
3 ADL 316 408 541 744 780 744 541 408 316
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 235 302 408 571 599 571 408 302 235
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 235 320 451 638 671 638 451 320 235
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 235 320 451 638 671 638 451 320 235
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 235 338 494 705 743 705 494 338 235
2 ADL + 3 CHD (2-11.99) 235 356 537 772 814 772 537 356 235
2 ADL + 4 CHD (2-11.99) 235 374 580 840 886 840 580 374 235
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 316 426 584 811 851 811 584 426 316
3 ADL + 2 CHD (2-11.99) 316 444 627 878 923 878 627 444 316
3 ADL + 3 CHD (2-11.99) 316 462 670 945 995 945 670 462 316
4 ADL 397 514 674 917 960 917 674 514 397
4 ADL + 1 CHD (2-11.99) 397 532 717 984 1032 984 717 532 397
4 ADL + 2 CHD (2-11.99) 397 550 760 1051 1103 1051 760 550 397
5 ADL 478 620 806 1090 1141 1090 806 620 478
5 ADL + 1 CHD (2-11.99) 478 638 849 1157 1212 1157 849 638 478
6 ADL 559 726 939 1263 1321 1263 939 726 559
STANDARD ROOM GARDEN VIEW
2 ADL 162 211 266 342 355 342 266 211 162
1 ADL 118 150 205 281 294 281 205 150 118
3 ADL 225 294 364 458 475 458 364 294 225
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 162 211 266 342 355 342 266 211 162
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 162 220 288 375 390 375 288 220 162
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 162 220 288 375 390 375 288 220 162
STANDARD ROOM SIDE SEA VIEW
2 ADL 164 215 269 351 362 351 269 215 164
1 ADL 120 154 208 290 301 290 208 154 120
3 ADL 228 300 366 469 483 469 366 300 228
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 164 215 269 351 362 351 269 215 164
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 164 225 291 385 398 385 291 225 164
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 164 225 291 385 398 385 291 225 164
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 95 139 179 236 245 236 179 139 95
Мин.престој 3 3 3 3 3 3 3 3 3
Stayover tax 10 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

  • Локација:
Прочитано 3083 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top