fbpx

 

Се наоѓа во срцето на прекрасната населба Торони во Ситонија, Халкидики и спаѓа во категоријата хотели со четири ѕвезди (4*). Со неверојатен поглед на морето, Бутик Хотелот Акти Торони располага со 13 новоизградени, луксузни апартмани и 26 реновирани студија.

Линк од хотел: AKTI TORONI 4* TORONI

Akti Toroni Boutique Hotel, 4*

Booking Window: 01/06/2024-15/06/2024


Stay Dates: 01/06/2024-05/07/2024 & 26/08/2024-07/10/2024

All Available Room Types

25% Discount


Stay Dates: 06/07/2024-25/08/2024

All Available Room Types

20% Discount


Stay Dates: 26/08/2024-07/10/2024

All Available Room Types
1st Child Stays FREE of Charge

AKTI TORONI 4* TORONI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
4/10 26.04-01.05
08.05-24.05
01.10-07.10
02.05-07.05 25.05-31.05
21.09-30.09
01.06-14.06 15.06-05.07 06.07-25.08 26.08-08.09 09.09-20.09
Junior Suite Pool View up to 3 pax 125 134 134 157 180 217 194 176
Трето лице 37 37 37 37 37 37 37 37
1 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
Studio Ground Floor With Verandra up to 4 pax 79 88 88 97 120 143 125 102
Трето лице 37 37 37 37 37 37 37 37
Четврто лице 37 37 37 37 37 37 37 37
1 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
2 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
Junior Suite Subterrain up to 4 pax 88 93 93 106 129 153 129 16
Трето лице 37 37 37 37 37 37 37 37
Четврто лице 37 37 37 37 37 37 37 37
1 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
2 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
Studio Side Sea View up to 4 pax 88 93 93 106 129 153 129 106
Трето лице 37 37 37 37 37 37 37 37
Четврто лице 37 37 37 37 37 37 37 37
1 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
2 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
Executive Suite Pool View up to 5 pax 139 148 148 176 199 248 227 208
Трето лице 37 37 37 37 37 37 37 37
Четврто лице 37 37 37 37 37 37 37 37
Петто лице 37 37 37 37 37 37 37 37
1 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
2 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
3 дете од 0-12.99 г. 37 37 37 37 37 37 37 37
Минимум престој 2 3 2 3 4 5 4 3
Stayover tax 7 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: WI-FI,паркинг, бесплатни чадори и лежалки на плажа, бар, ресторан
Соби : балкон, клима, кујна, САТ ТВ, телефон, фен,фрижидер
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
N o n s h o w 1 0 0 % o f t o t al a m o u n t E a rly d e p a r t u r e 1 0 0 % o f t o t al a m o u n t C a n c elle d 1 - 7 d a y s b e f o r e c h e c k -in 1 0 0 % o f t o t al a m o u n t C a n c elle d 8 - 1 4
d a y s b e f o r e c h e c k -in 8 0 % o f t o t al a m o u n t
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

  • Локација:
Прочитано 1843 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top