fbpx

SANTA ANA е реновирана куќа, сместена во голем, убав двор со маслинови дрвја, со летниковец со скара за дружби. Излегува на приватна песочно-камчеста плажа, опремена со лежалки и чадори за сонце бесплатни за гостите. Од сместувачки единици во понуда се студија и апартмани на приземје и прв кат. Одреден дел од студијата се со директен или страничен поглед на море. Сите сместувачки единици се опремени со комплетно опремени кујни (мини шпорети, големи фрижидери, тостери), клима уреди, чие користење е вклучено во цената на наем, бежичен интернет, за чија брзина агенција не може да гарантира, ЛЦД ТВ, пешкири, балкони или тераси опремени со гарнитури за седење. За сезона лето 2024та сите купатила ќе бидат реновирани. Објектот поседува и паркинг за своите гости.

GPS KOORDINATI: 39°57’38.9″N 23°29’54.2″E

SANTA ANA NEA SKIONI 24

ОПИС НА СМЕСТУВАЧКИТЕ ЕДИНИЦИ:

1/2+1 studio – во една просторија чајна кујна, дупли кревет и фотеља на расклопување.
1/3 studio – во една просторија чајна кујна, дупли кревет и канапе.
1/4 studio – во една просторија чајна кујна, дупли кревет и канапе.
1/4 apartman – во една просторија чајна кујна и канапе, во друга просторија дупли кревет.
1/4 + 1 apartman – во една просторија чајна кујна, канапе и фотеља на развлекување, во друга просторија дупли кревет или – во една просторија чајна кујна и канапе, во друга просторија дупли кревет и фотеља на развлекување.

 

Прочитано 343 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top