fbpx

Апартман Сандра Ханиоти, Грција

Ханиоти е мало и многу живописно село на Халкидики, дизајнирано да ги задоволи потребите дури и на најпребирливиот патник и да гарантира релаксирачки и незаборавен престој. Ханиот располага со бројни ресторани и традиционални таверни кои ќе го задоволат вкусот на секое семејство, како што поседува и модерни барови и танц-клубови наменети да обезбедат вечерна забава за сите возрасни групи.

Sandra's Apartment е сосема нов пријатен апартман и простор со две спални соби во срцето на селото Ханиоти. Се наоѓа на само 350 метри од море и 200 метри од центарот на селото.

Максималниот капацитет е 6 лица. Апартманот ја има сета опрема за домаќинството потребна за удобен престој и има вградено клима уред, интернет, кабловска телевизија и сопствено паркинг место. Вилата се наоѓа во мирна, респектабилна област во непосредна близина на еден од најдобрите барови на плажа и на непосредна близина од ресторани, продавници и барови во центарот на селото Ханиоти.

Времетраење:
минимум 3 ноќи престој во мај и септември
минимум 5 ноќи престој за период 01.06-19.06.2024
минимум 7 ноќи престој за период 20.06-31.08.2024


Локација: Ханиоти, Грција
Транспорт: Индивидуален


Цени за април:
60 € од ноќ за период 01.04-30.04.2024


Цени за мај:
80 € од ноќ за период 01.05-05.05.2024
60 € од ноќ за период 06.05-09.05.2024
70 € од ноќ за период 10.05-12.05.2024
60 € од ноќ за период 13.05-16.05.2024
70 € од ноќ за период 17.05-19.05.2024
60 € од ноќ за период 20.05-23-05.2024
80 € од ноќ за период 24.05-26.05.2024
60 € од ноќ за период 27.05-31.05.2024


Цени за јуни:
80 € од ноќ за период 01.06-02.06.2024
100 € од ноќ за период 03.06-13.06.2024
120 € од ноќ за период 14.06-20.06.2024
135 € од ноќ за период 21.06-27.06.2024
165 € од ноќ за период 28.06-30.06.2024


Цени за јули и август:
165 € од ноќ за период 01.07-28.07.2024
170 € од ноќ за период 29.07-31.07.2024
170 € од ноќ за период 01.08-25.08.2024
165 € од ноќ за период 26.08-31.08.2024


Цени за септември и октомври:
135 € од ноќ за период 01.09-15.09.2024
110 € од ноќ за период 16.09-22.09.2024
90 € од ноќ за период 23.09-30.09.2024
60 € од ноќ за период 01.10-31.10.2024

 

Прочитано 273 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top