fbpx

Вилата е сместена во градот Парга на мала височина, на неколку минути пеш до центарот на градот и околу 1000 метри од најубавата плажа Валтос. Поседува двокреветни и трокреветни студија. Секое студио е отремено со кујски дел, тераса, ТВ, купатило и клима која се доплаќа. Постелнината се менува на половина смена. За време на престојот, гостите сами ја одржуваат хигиената.

Вила DREAMS STUDIOS 06.06.
15.06.
15.06.
24.06.
24.06.
03.07.
03.07.
12.07.
12.07.
21.07.
21.07.
30.07.
30.07.
08.08.
08.08.
17.08.
17.08.
26.08.
26.08.
04.09.
04.09.
13.09.
13.09.
22.09.
Број на ноќевања 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9
Студио 02 наем 230 280 360 405 485 555 575 575 555 465 405 360
Студио 03 наем 260 315 395 455 540 595 625 625 595 520 455 395

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН, БЕЗ ПРЕВОЗ

ТУРИСТИЧКА ТАКСА
Од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.

НАПОМЕНА
- Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот;
- Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните;
- Бројот на лица кои се сместуваат во студијата/апартманите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето;
- Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.

ПЛАЌАЊЕ И УСЛОВИ
Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 62 денари.

 

Прочитано 303 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top