fbpx

 Линк од хотел: FLORIDA BLUE BAY 4* PSATHOPYRGOS, ACHAIA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 10.07.2024 И ОД 01.09 ДО 30.09.2024

FLORIDA BLUE BAY 4* PSATHOPYRGOS, ACHAIA www.floridabluebay.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10 01.05-20.06
11.09-30.10
21.06-20.07
21.08-10.09
Standard Room 76 78
Трето лице 18 29
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 18 29
Минимум престој 1 3
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  01.05-20.06
11.09-30.10
21.06-20.07
21.08-10.09
21.07-20.08
Standard Room 94 107 133
Трето лице 23 20 20
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 23 20 20
Минимум престој 1 3 5
Stayover tax 7 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 222 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top