fbpx

Линк од хотел: https://valishotel.gr/

8% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024

VALIS RESORT 5* VOLOS www.valishotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10 06.01-14.03
25.03-30.04
01.10-24.10
28.10-20.12
15.03-17.03
22.03-24.03
24.06-19.07
01.09-30.09
18.03-21.03 01.05-05.05
20.07-31.08
21.12-05.01
06.05-20.06
25.10-27.10
21.06-23.06
Promo Room 139 159 149 166 149 166
Трето лице 59 68 64 71 64 71
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Mountain View 150 176 167 182 167 182
Трето лице 64 75 71 78 71 78
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Sea View 185 216 230 230 206 230
Трето лице 79 92 98 98 88 98
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Side Sea View 164 191 197 197 182 197
Трето лице 70 81 84 84 78 84
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite 218 245 256 256 236 256
Трето лице 93 104 109 109 100 109
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Suite Mountain View 254 293 307 307 277 307
Трето лице 108 125 131 131 118 131
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Suite Sea View 277 321 335 335 307 335
Трето лице 118 137 143 143 131 143
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 1 2 2 3 2 2
Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 332 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top