fbpx

Линк од хотел: Mitsis Galini Wellness Spa & Resort 5*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.06 ДО 31.10.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 БЕСПЛАТЕН КОМПЛЕТ ПАНСИОН ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.06 ДО 31.10.2024

ПОНУДИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА МИНИМУМ 5 НОЌЕВАЊА

MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
10 20.04-02.05
13.10-28.10
03.05-05.05
25.08-07.09
06.05-31.05
29.09-12.10
01.06-14.06 15.06-28.06 29.06-12.07
08.09-28.09
13.07-24.08
Single Room Mountain View 99 198 119 139 159 178 218
Standard Room Mountain View 58 117 70 82 93 105 128
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
2 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
Standard Room Sea View 64 122 76 88 99 111 134
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
2 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
Superior Room Sea View 70 128 82 93 105 117 140
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
2 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
Maisonette 76 134 88 99 111 123 146
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
2 дете од 2-11.99 год. 30% 30% 30% 30% 30% 30% 30%
Се вклучно 35 35 35 35 35 35 35
Деца од 2-11.99 год. 17.5 17.5 17.5 17.5 17.5 17.5 17.5
Мин. престој 1 1 1 1 1 1 1
Stayover tax 10 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
Опис: отворен базен, градина, тенис,спортови на вода, сауна, фитнес, СПА центар,затворен базен, мини клуб,бар,ресторан,паркинг, WI-FI
Соби:САТ ТВ, клима,мини бар,балкон,фен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount
Cancelled 4-7 days before check-in 50% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 710 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top