fbpx

Линк од хотел: ISLA BROWN CORINTHIA 5

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 14.04 ДО 31.10.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 Stay 7 nights , Save 12% ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.04 ДО 28.07.2024 И ОД 26.08 ДО 31.10.2024

ISLA BROWN CORINTHIA 5* www.brownhotels.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10 01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-28.07
26.08-15.09
29.07-25.08 16.09-31.10
Classic Inland View with balcony 2 pax 161 171 184 206 161
Трето лице 41 41 41 41 41
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Deluxe Sea View with balcony
2 pax
178 188 202 227 178
Трето лице 41 41 41 41 41
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Executive Sea View Suite with balcony 2 pax 198 209 224 251 198
Трето лице 41 41 41 41 41
Четврто лице 29 29 29 29 29
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 17 17 17 17 17
3 дете од 2-11.99 год. 17 17 17 17 17
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
Classic Inland View with balcony 2 pax 202 213 225 251 202
Трето лице 61 61 61 61 61
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Deluxe Sea View with balcony
2 pax
220 230 244 268 220
Трето лице 61 61 61 61 61
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Executive Sea View Suite with balcony 2 pax 239 251 266 292 239
Трето лице 61 61 61 61 61
Четврто лице 50 50 50 50 50
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 38 38 38 38 38
3 дете од 2-11.99 год. 38 38 38 38 38
Минимум престој 3 5 7 7 1
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-21 days before check-in 100% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 711 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top