fbpx

ОПИС:
Бело Хоризонте Скала Фурка се наоѓа на околу 2 километри од одморалиштето Фурка и се наоѓа на самата плажа, каде што има лежалки и чадори. Луксузниот комплекс е од понова градба, а се состои од неколку згради сместени во прекрасно уреден двор, со многу зелени површини.

Линк до хотелот BELO HORIZONTE

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 27.06.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.06 ДО 31.08.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 27.06.2024 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 07.06 ДО 20.06.2024 И ОД 08.09 ДО 31.10.2024

BELO HORIZONTE FOURKA
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
10/0/4 30.04-17.05
29.09-12.10
18.05-31.05
15.09-28.09
01.06-14.06 15.06-05.07
25.08-14.09
06.07-24.08
Superior Room Garden View 57 68 89 112 126
Superior Room Sea View 71 84 110 140 159
One Bedroom Suite Garden View 87 102 131 168 190
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
One Bedroom Suite Sea View 100 118 153 195 222
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Two Bedroom Family Suite Sea View 142 168 218 278 316
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-13.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мин.престој 2 2 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 8-21 days before check-in 30% of total amount
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 8814 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top