fbpx

Линк од хотел:  PORTO HELI 4* PELOPONNESE ARGOLIDA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ

PORTO HELI 4* PELOPONNESE ARGOLIDA www.akshotels.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10 06.05-23.05
15.09-28.09
24.05-27.06
01.09-14.09
28.06-18.07
25.08-31.08
19.07-24.08
Single Room Garden View 126 145 173 209
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Garden View 70 81 96 116
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Sea View 76 88 105 127
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
Family Room Sea View 190 219 263 318
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Two Bedroom Family Room Garden View 238 274 327 395
Трето лице 35 40 48 58
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 г. 35 40 48 58
Two Bedroom Family Room Sea View 258 297 357 432
Трето лице 38 44 53 64
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 г. 38 44 53 64
Минимум престој 3 3 4 4
Stayover tax 3 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 1-14 days before check-in 40% of total amount
Non show 80% of total amount
Early departure 80% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 658 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top