fbpx

Линк од хотел: DELPHI BEACH 4* ERAETINI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.07 ДО 10.07.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.06.2024 И ОД 25.08 ДО 30.09.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.07 ДО 24.08.2024

DELPHI BEACH 4* ERAETINI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–СЕ ВКЛУЧЕНО
10 01.06-14.06
11.09-30.09
15.06-10.07
25.08-10.09
11.07-24.08
Superior Room Mountain View 72 78 84
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Superior Room Sea View 78 84 90
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Family Room Bunk Beds 72 78 84
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50%
Минимум престој 1 3 3
Stayover tax 7 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

Прочитано 1790 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top