fbpx

Положба: Хотелот Порфи е ресорт во мирно опкружување на борова шума. Се наоѓа на само неколку метри од познатата плажа на Никити.
Сместување: Хотелот располага со 82 соби. Сите соби се опремени со клима уред, радио, директна телефонска линија, сателитска ТВ, мини бар, фен, балкон или тераса.
Услуга: ноќевање со појадок, полупансион
Содржини: Паркинг, ресторан, бар, рецепција 24 часа, интернет (со доплата) градина, сеф, просторија за багаж...
Плажа: песочна
Спорт и забава: Голем базен со детски базен, игралиште за деца, билијард, видео игри, тениски терени, пинг понг, кошарка, одбојка на плажа...

Линк од хотел: PORFI ***+ NIKITI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

PORFI ***+ NIKITI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2000/1/4 30.04-02.06
23.09-13.10
03.06-23.06
13.09-22.09
24.06-14.07
26.08-12.09
15.07-25.08
Single Standard 56 80 102 133
Double Standard 36 49 65 83
Promo Double 33 45 60 78
Double Superior 41 55 75 101
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room up to 4 pax Superior 48 72 93 120
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
Junior Suite 60 97 122 140
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Suite up to 4 pax 74 111 136 160
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Полупансион 18 18 18 18
Деца од 2-11.99 год. 9 9 9 9
Baby Cot 5 5 5 5
Минимум престој 2 3 4 4
Опис:базен,ресторан,таверна,пул бар,кафе бар,фитнес,тенис
Соби:клима, балкон ,ТВ,фрижидер,фен
Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1.Baby cot is charged 5 euros per night, payable on the spot.
2.Cancellation policy:
7-3 days prior to arrival, 2 nights cancellation fees
2-0 days prior to arrival, 100% fees
Non show or early departure, 100%


 

Медија

  • Локација:
Прочитано 16238 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top