fbpx

Превоз за Ксамил преку Ќафасан

  • Понудата е објавена на 16/04/2024

Превоз за Ксамил преку Ќафасан
КСАМИЛ
ПОСЕТИ: 903
НАПОМЕНА: ПРЕВОЗОТ ЌЕ СЕ ОДВИВА ОД 15.06 ДО 14.09.2024

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ ЗА АЛБАНИЈА:

Скопје (Дрводекор) - 60€
Велес (кружен тек под Коструницата – трансфер до Скопје) - 70€
Куманово (Бензинска пупма Макпетрол - трансфер до Скопје) – 70€
Тетово (попатно) - 60€
Гостивар (попатно - Бунар Петрол) - 60€
Кичево (попатно – бензинска пумпа Power Petrol) - 60€
Охрид (поаѓање од Подмоље – Бесјани Петрол) - 60€
Струга (кружен тек – кај Нептун) - 60€
За деца (02-11.99 год.) се одбива 10€ од цената за возрасен
За билет во еден правец се одбива 10€
Поаѓање за Ксамил – во Петок вечер

Скопје – 22:00h
Велес – 20:30h
Куманово –21:00h
Тетово – 22:30h
Гостивар – 23:00h
Кичево – 00:00h
Охрид – 00:50h
Струга – 01:20h

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top