fbpx

Линк од хотел: PORTO RIO HOTEL&CASINO 4* PATRA PELOPONNESE


10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 24.06 ДО 31.08.2023
( ВАЖИ ЗА DBL ROOM ACHAIOS BUILDING)

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )

PORTO RIO HOTEL&CASINO 4* PATRA PELOPONNESE www.portoriohotel.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
10 01.05-11.06 12.06-11.07
01.09-31.10
12.07-31.08
Double Room Side Sea View
( Main Building )
65 72 91
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Double Room
( Main Building)
59 66 85
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Bungalow 53 62 76
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 6-11.99 год. 50% 50% 50%
Double Room
( Achaios Building )
53 62 76
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис
Мин. Престој 5 5 5
Stayover tax 3 EUR по соба на ден ,се плаќа на лице место
Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI,конференциска сала, масажа, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште,ресторан, бар, казино
Соби: клима, телефон,САТ ТВ, сеф,мини бар, фен,WI-FI,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 70% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

 

  • Локација:
Прочитано 2987 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top