fbpx

Линк од хотел: KAMARI BEACH 3* POTOS THASSOS

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.05 ДО 01.06.2023 И ОД 05.06 ДО 10.06.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10/0/15 25.05-31.05
18.09-30.09
01.06-18.06
10.09-17.09
19.06-16.07
25.08-09.09
17.07-24.08
Comfort Room Garden View 2 pax 64 76 112 126
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Pool or Garden View
2 pax
103 120 154 196
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Family Room Garden Access 38 45 70 84
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
Мин. Престој 1 1 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 2-6 days before check-in 50% of total amount
Early departure 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Cancelled 1-1 days before check-in 100% of total amount

Медија

  • Локација:
Прочитано 1769 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top