fbpx

 Линк од хотел: POTOS HOTEL 3* THASSOS

POTOS HOTEL 3* THASSOS www.hotelpotos.com
ЦЕНИ ОД ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0/10 20.05-04.06
22.09-07.10
05.06-17.06
13.09-21.09
18.06-30.06
01.09-12.09
01.07-19.07 20.07-31.08
Double Standard 32 40 49 55 57
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50% 50%
Family Room up to 4 pax Standard 46 55 81 87 91
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Полупансион 18 18 18 18  
Деца од 0-4.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Деца од 5-11.99 г. 12 12 12 12 12
Минимум престој 2 5 4 4 4
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Cancellation policy:
22-1 days before arrival 50% fees
Non-show or early departure, 100% fees
2.Full prepayment is required 25 days before arrival.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Прочитано 486 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top