fbpx

Линк од хотел https://eviarivieraresort.hotelbrain.com/

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 05.06 ДО 09.07.2023 И ОД 28.08 ДО 15.10.2023

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
10 22.04-31.05
01.10-31.10
01.06-30.06
11.09-30.09
01.07-28.07
22.08-10.09
29.07-21.08
Double Classic Land View 48 55 68 73
Double Classic Sea View 54 60 71 77
Superior Room Sea View 58 66 76 81
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room with Bunk Beds 64 70 79 86
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Мин. Престој 1 1 1 3
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 1-14 days before check-in 70% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 249 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top