fbpx

 Линк од хотел: SAN PANTELEIMON 4* NEOS PANTELEIMON

 

SAN PANTELEIMON 4* NEOS PANTELEIMON www.sanpanteleimon.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
0 01.05-25.05 26.05-15.06 16.06-30.06
01.09-21.09
01.07-19.07
21.08-31.08
20.07-20.08 22.09-30.10
Single Deluxe 83 119 141 172 185 83
Double Deluxe 61 74 89 98 110 61
Triple Deluxe 73 83 96 110 127 73
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Family up to 4 pax Deluxe 78 86 116 127 142 86
Трето лице 30% 30% 30% 30% 30% 30%
Четврто лице 20% 20% 20% 20% 20% 20%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Bungalow up to 4 pax Family 77 86 116 127 142 86
Трето лице 30% 30% 30% 30% 30% 30%
Четврто лице 20% 20% 20% 20% 20% 20%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мимимум престој 2 3 5 5 7 2
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
01/05-25/05 & 22/09-30/10:
7-1 days prior to arrival, 70%
26/05-30/06 & 01/09-21/09:
15-1 days prior to arrival, 70%
01/07-31/08:
22-1 days prior to arrival, 70%
Νοn-Show or Early Departure for all periods, 100%
3. Maximum occupancy in Family Deluxe Up to 5 pax is 4 adults + 1 infant up to 1.99 y.o.
Прочитано 305 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top