fbpx

 Линк од хотел:MEDITERRANEAN BEACH RESORT 5* LAGANAS ZAKYNTHOS

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

MEDITERRANEAN BEACH RESORT 5* LAGANAS ZAKYNTHOS www.medbeach.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
0/4 01.05-31.05
01.10-15.10
01.06-30.06
01.09-30.09
01.07-31.08
Twin Superior Main Building 58 91 118
Twin Superior 64 102 131
Double Executive Side Sea View 71 112 144
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-6.99 год. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 7-12.99 год. 50% 50% 50%
Double Executive Sea View 74 117 151
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-6.99 год. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 7-12.99 год. 50% 50% 50%
Dell Arte Superior Family Room 1 Bedroom
( min. 3 pax)
64 102 131
Четврто лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-6.99 год. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 7-12.99 год. 50% 50% 50%
Минимум престој 3 3 5
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Tariff Notes
1. Cancellation policy:
01/05-31/05 & 01/10-15/10
5-1 days prior to arrival, 30% fees
01/06-30/06 & 01/09-30/09
7-1 days prior to arrival, 40% fees
01/07-31/08
9-1 days prior to arrival, 50% fees
Νοn-Show or Early Departure, 100% fees
Прочитано 268 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top