fbpx

Линк од хотел: Corfu Maris 4*


10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 30.06.2023 И ОД 01.09 ДО 31.10.2023

ПОПУСТОТ СЕ ПРЕСМЕТУВА САМО НА ЦЕНАТА ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 25% И BB=HB ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 30.06.2023 И ОД 01.09 ДО 31.10.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 BB=HB ОД 01.07 ДО 31.08.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% ДО 30.04.2023

 

CORFU MARIS 4* BENITSES , CORFU www.corfumaris.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2/1 01.05.23
31.05.23
01.06.23
30.06.23
01.07.23
31.08.23
01.09.23
30.09.23
01.10.23
31.10.23
FAMILY ROOM OPEN PLAN SEA VIEW WITH BUNK BED
2 ADL 89 110 135 110 89
3 ADL 120 148 182 148 120
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 89 110 135 110 89
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 89 110 135 110 89
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 89 110 135 110 89
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 112 137 169 137 112
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 120 148 182 148 120
4 ADL 152 187 229 187 152
STANDARD ROOM SEA VIEW
2 ADL 64 89 114 89 64
1 ADL 64 89 114 89 64
3 ADL 86 120 154 120 86
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 64 89 114 89 64
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 64 89 114 89 64
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 64 89 114 89 64
STANDARD SINGLE ROOM SEA VIEW
1 ADL 57 80 103 80 57
SUITE OPEN PLAN SEA VIEW
2 ADL 114 160 229 160 114
1 ADL 114 160 229 160 114
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 114 160 229 160 114
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
FAMILY ROOM OPEN PLAN SEA VIEW WITH BUNK BED
2 ADL 135 156 181 156 135
3 ADL 189 217 251 217 189
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 124 144 169 144 124
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 135 156 181 156 135
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 146 167 192 167 146
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 180 206 237 206 180
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 200 228 262 228 200
4 ADL 243 278 321 278 243
STANDARD ROOM SEA VIEW
2 ADL 110 135 160 135 110
1 ADL 87 112 137 112 87
3 ADL 155 189 223 189 155
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 98 124 149 124 98
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 110 135 160 135 110
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 121 146 171 146 121
STANDARD SINGLE ROOM SEA VIEW
1 ADL 80 103 126 103 80
SUITE OPEN PLAN SEA VIEW
2 ADL 160 206 274 206 160
1 ADL 137 183 252 183 137
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 149 194 263 194 149
Минимум престој 2 3 4 3 2
Stayover tax 3 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД

 

 

Прочитано 162 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top