fbpx

Линк од хотел: PELEKAS MONASTERY 5* PELEKAS CORFU

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2023 И HB=AI ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 02.06.2023 И ОД 26.09 ДО 29.10.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

PELEKAS MONASTERY 5* PELEKAS CORFU www.pelekasmonastery.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
10/1/W 01.05-19.05
16.10-31.10
20.05-02.06
02.10-15.10
03.06-23.06
18.09-01.10
24.06-21.07
26.08-17.09
22.07-25.08
Standard Room Garden View 63 101 132 165 188
Superior Room 74 108 140 175 197
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite 109 149 190 218 256
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
Standard Room Garden View 103 141 172 205 228
Superior Room 115 148 180 215 237
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite 149 189 230 258 296
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 5 7 7 7 7
Stayover Tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Early departure 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Cancelled 1-21 days before check-in 100% of total amount
Прочитано 325 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top