fbpx

Веб страна од хотелот

www.alykanas-beach.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 15.05.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ALYKANAS BEACH GRAND HOTEL 4* ALYKANAS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
0 01.05-31.05
29.09-31.10
01.06-27.06
01.09-28.09
28.06-26.07 27.07-31.08
Double Superior up to 4 pax 56 90 105 119
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Чеврто лице 60% 60% 60% 60%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. 50% Гратис Гратис Гратис
Apartment Superior
up 4 pax 2 Bedrooms
76 109 124 138
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Чеврто лице 60% 60% 60% 60%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. 50% Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 1 5 5 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
8-4 days prior to arrival, 50%
3-0 days prior to arrival 100%
Non show or Early Departure, 100%
Прочитано 480 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top