fbpx

Линк од хотел:NTINAS FILOXENIA HOTEL-APARTMENTS GOLDEN BEACH THASSOS

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.05 ДО 22.06.2023
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

NTINAS FILOXENIA HOTEL-APARTMENTS GOLDEN BEACH THASSOS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
0/10 22.05-31.05 01.06-15.06
16.09-30.09
16.06-30.06
01.09-15.09
01.07-31.08
Double Standard 47 64 76 88
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Superior 58 76 88 99
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Deluxe 58 76 88 99
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Executive 64 82 93 105
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
Junior Suite 3 pax 140 175 193 228
Четврто лице 23 29 32 38
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Apartment 1 Bedroom Executive 3 pax 175 210 228 263
Четврто лице 29 35 38 44
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Apartment 2 Bedrooms Executive 4 pax 210 257 280 327
Петто лице 26 32 35 41
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Apartment 2 Bedrooms 4 pax 210 257 280 327
1 и 2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Maisonette Standard 3 Bedrooms 6 pax 284 385 420 490
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Stone Villa 3 pax 193 228 263 298
Четврто лице 32 38 44 50
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 3 3 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
22/05-31/05 : 3-1 days prior to arrival, 30% cancellation fees.
01/06-15/06 & 16/09-30/09: 5-1 days prior to arrival, 50% cancellation fees.
16/06-30/06 & 01/09-15/09: 7-1 days prior to arrival, 50% cancellation fees.
01/07-31/08: 10-1 days prior to arrival, 50% cancellation fees.

Non show or early departure for all periods, 100% cancellation fees.

Прочитано 548 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top