fbpx

Линк https://www.akshotels.com/

 

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
ТИп соба 15.05-25.05
17.09-15.10
26.05-29.06
03.09-16.09
30.06-20.07
27.08-02.09
21.07-26.08
Single Room Garden View 115 133 158 189
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Garden View 64 74 88 105
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Sea View 69 80 95 115
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
Family Room Sea View 173 199 238 287
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Two Bedroom Family Room Garden View 218 251 298 357
Трето лице 32 37 44 53
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Two Bedroom Family Room Sea View 236 271 324 391
Трето лице 35 40 48 58
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 3 3 4 4
Stayover tax 3 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Cancelled 1-14 days before check-in 40% of total amount
Non show 80% of total amount
Early departure 80% of total amount
Прочитано 1009 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top