fbpx

Положба: Уранополи, Атос.
Сместување:70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити.
Собите се опремени со: интернет wi-fi, балкон, сателитска ТВ, клима уред, туш тоалет, фен, телефон, мини фрижидер. Во свитите и супериор собите има и ДВД плеер, плазма ТВ, бањарки, папучи.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини :ресторан, таверна, бар покрај базен, бар на плажа, приватна плажа, снек бар, бежичен интернет, ТВ сала, гаражиран паркинг, мини маркет, 24 часа рецепција, сеф, перална,
Плажа: 20м песочна плажа. Подземен премин до плажа
Спорт и забава: отворен базен со посебен дел за деца, просторија за друштвени игри, билијард, мини клуб за деца, столен тенис, водени спортови...

Линк од хотел: AKTI 4* OURANOUPOLIS

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 10.06.2023 И ОД 24.09 ДО 31.10.2023
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.06 ДО 10.07.2023 И ОД 29.08 ДО 23.09.2023
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.07 ДО 28.08.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

AKTI 4* OURANOUPOLIS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН
10/0/2 01.05-10.06
01.10-31.10
11.06-24.06
08.09-23.09
25.06-10.07
29.08-07.09
11.07-28.08 24.09-30.09
Junior Suite 74 87 94 107 80
Standard Room Garden View 47 61 68 80 54
1 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50%
Standard Room Sea View 61 74 81 95 68
1 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50%
Standard Room Side Sea View 54 68 74 88 61
1 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50%
Superior Room 68 81 89 104 74
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50%
Family Room Bunk Bed (за соба) 161 203 220 262 182
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Two Bedrooms up to 5 pax (за соба) 186 242 294 322 215
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Two Bedrooms Sea View up to 5 pax (за соба) 270 322 378 429 294
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 3 5 5 5 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: ресторан,таверна,бар ,базен, мини маркет, детско игралиште, лежалки и чадори на плажа со доплата,билијард, пинг понг,паркинг,WI-FI
Соби: клима,ТВ,фрижидер,балкон,фен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 4-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

Медија

  • Локација:
Прочитано 5453 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top