fbpx
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
-15% за уплати до 30.09.2020. EB попустот е валиен за перод 04.01 -10.04.2021, 
-10% за уплати до 30.11.2020. EB попустот е валиен за перод 04.01 -10.04.2021.
Резервациите направени со ЕБ попуст се НЕРЕФУНДАБИЛНИ!!! По потврда не е дозволена било каква промена
7=6, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за пристигнувања после 04.01.2021 и 5=4 за пристигнувања од 01.12-23.12.2020 и од 01.03-10.04.2021г.
Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите се комбинираат
РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021
 
Grand Royale
 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено: 
- користење на базен, парна бања, сауна, арома сауна, релакс ,фитнес, детско катче, WI-FI, паркинг, транспорт до ски гондолата
 
Во цената НЕ е вклучено :
- Туристичка такса 1€ возарсен и деца (2-12г)
- Ресорт такса 0,6 € по лице за возрасен и деца 
- Доплата за HB возрасен 10€ и 6€ деца (3-13г.)
- Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€/ дете ( 3-13 г.)
 
Минимум престој 4 ноќевања во периодот: 24.12-03.01.2021 услугата за овој период е на НВ
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 68 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top