fbpx

ЛЕТЕН ОДМОР НА ПЛАНИНА

  • Понудата е објавена на 09/02/2017

 

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ХОТЕЛИ 

КЛИКНЕТЕ >>> 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top