fbpx

ДУБАИ ЕСЕН 2019

DUBAI 2019/20 4 ноќевања со појадок и авионски превоз СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Цена од 469€ 28.985 мкд

5 ДЕНА / 4 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете...

Во цената се вклучени следните услуги
 Билет со авиокомпанија FlyDubai Airlines директно од Скопје – Дубаи - Скопје ( по лице
со 20 кг вклучен багаж)
 Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи
 5 дена, 4 ноќевања во одбран хотел, услуга ноќевање со појадок
 Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич
 Аеродромски такси
 Асистенција на аеродром во Дубаи
Во цената не се вклучени следните услуги
 Факултативни екскурзии
 Патничко и здравствено осигурување
 Таксата за престој се плаќа директно:
o 4 - 5 еур / за соба на ден за хотел 5*
o 3 - 4 еур / за соба на ден за хотел со 4*
o 2 - 3 еур / за соба на ден за хотел со 3*
 Екстра трошоци во хотел ( Телефон,Ручек & Вечера, Минибар, пијалоци )
 Виза за влез во Дубаи 85 еур,потребен скениран пасош и фотографија во боја

 

Важна напомена:
 Цените се по лице,сместување ,Плаќање исклучиво во денари 1 eur - 61.8 мкд
 Плаќање при резервација 100% и нема можност за откажување, менување на термин или менување на имиња
 За виза потребен скениран пасош и фотографија во боја.
 Останатите општи услови на патување на СКТМ важат,освен горенаведеното

Галерија

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top