fbpx

ЛЕТО 2021 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ

  • Понудата е објавена на 12/11/2019

ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ ЛЕТЕН ОДМОР ГРЦИЈА

 

НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ НА ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА - ХАЛКИДИКИ, ПИЕРИА, ОСТРОВИ & ЈОНСКИ БРЕГ

ЛЕТО 2021 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА

До 35% попуст чека на Вас !

Hoteli Grcija leten odmor

Информации и резервации на 043 231 221

Акцијата трае ограничено ! 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-13.00

Top