fbpx

КРИТ, РОДОС, САНТОРИНИ, МИКОНОС И КИПАР

  • Понудата е објавена на 12/08/2017

ЗАЈДИСОНЦЕ НА БЕСКОНЕЧНИОТ ХОРИЗОНТ -  ЛЕТО 2019

 

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО КРИТ веќе од 213  КЛИКНЕТЕ

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО РОДОС веќе од 264 €  КЛИКНЕТЕ

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО САНТОРИНИ веќе од 393 €  КЛИКНЕТЕ

ЧАРТЕР ОД СОЛУН ДО МИКОНОС од 652 € КЛИКНЕТЕ

КИПАР ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ

Пратете барање на e-mail : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Побарајте не на 043 231 221

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top