fbpx

Локација: Разлог, на 500 метри од голф игралиштето Пирин Голф, на 6 км од Банско
Капацитет: хотелот е изграден во 2008 год. и истиот е реновиран во 2011 год. Располага со вкупно 67 модерно и стилски опремени двокреветни соби, студија и апартмани
Хотелски содржини: рецепција, сеф на рецепција( се доплатува), менувачница,ски гардероба, конференциска сала, ресторан, лоби бар, детски катче, интернет во јавните простории, надворешен базен, СПА центар, фитенс, затворен базен, џакузи, масажа, турска бања, парна бања, сауна, пинг понг, шател бус до лифт станицата
Опременост на собите: сателитска TV, телефон, кујна, фен

 

Вид на сместување 3 ноќевања / All Inclusive 4 ноќевања / All Inclusive
Двокреветна соба (2+0) 121€ 150€
Студио (2+2) 132€ 160€
Едноспален апартман (2+2) 144€ 174€
• Задолжителна доплата за деца од 06-13.99 год. за Велигденски ручек 28.04.2019 - 10€
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
 Транспорт до црквата во Разлог (сабота спрема недела – 28.04.2019)
 Празничен Велигденски ручек на 28.04.2019
 Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
 Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз
Скопје – Банско – Скопје
Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 29.04.2019
Цена за повратен билет : 40€ по лице

Прочитано 4343 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top