fbpx

 

Тип на соба - полупансион Макс. гости Тридневен пакет Четиридневен пакет Дополнително нокевање
Двокреветна стандарна соба
2 315€ 405€ 92€
1 261€ 297€ 69€
Двокреветна супериор соба
2 393€ 505€ 115€
1 287€ 382€ 87€
2+2 590€ 757€ 173€
Јуниор Апартман
Супериор Апартман
2 469€ 604€ 140€
2 545€ 704€ 164€
Делукс Апартман 4 938€ 1,208€ 280€

 

Цените се во евра по соба за пакет аранжман и вклучуваат:
Ноќевање со појадок и вечера
Велигденски ручек
Велигденски сет со козињак и обоени јајца
Транспорт до црква „ св. Благовештение“ – Разлог
БЕСПЛАТЕН интернет и сателитска телевизија во собите
БЕСПЛАТНО користење на СПА центар – користење на внатрешен и надворешен базен, како и Термална зона / планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp клупа, жежок камен, ледена фонтана, термичка клупа, лакониум, ароматична парна бања, чудни тушеви/
Дополнителни услови:
Доплата за туристичка такса 1 € по лице на ден 
Деца до 7 год. бесплатно во собата на родителите. Бебешко креветче - бесплатно 
Еден возрасен и едно дете до 7г. /неполни/ како еднокреветна 
Деца од 7 до 14 год./неполни/ на редовно легло , плаќаат 50% од цената на редовно легло во избраниот вид на сместување и исхрана
Дете 7- 14 год. на дополнително легло плаќа 35 % од цената на легло во избраниот вид на сместување и исхрана, второ дете 7-14 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца над 14 год. и возрасни на дополнително легло плаќаат 70 % од цената за избраниот вид на сместување и исхрана. 
 
Прочитано 231 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top