fbpx

HOTEL SPLENDID CONFERENCE & SPA *****


Понудата важи за престој : 13.02. - 14.02.2021 или 14.02. - 15.02.2021

2 дена / 1 ноќевања со појадок + СПА

Цена по лице за сместување во двокреветна соба: 79 €

Во цената е вклучено:
- Едно ноќевање со појадок во супериор соба
- Шампањ и слатко изненадување
- Романтична вечера во соба
- Користење на Спа центар (затворен базен, финска и сауна, простор за релаксација и теретана)
- 20% попуст на СПА третмани
- Одјавување доцна до 18:00 часот
- Бесплатен Wi-Fi
- Обезбеден паркинг

Прочитано 213 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top