fbpx

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Криопиги
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, бар покрај базен (pool bar), snack бар, Wi FI internet (покрај базен и на рецепција), лежалки и чадори покрај базен, паркинг...
Сместување: Сите соби имаат бања со туш кабина, балкон, TV, мал фрижидер, клима.
Опис: Хотелот се наоѓа во Криопиги со оддалеченост од плажа на 500 m,од центарот околу 800 m. Криопиги е туристичка дестинација на источниот брег на Касандра оддалечен 95 km од солунскиот аеродром.
Услуга: HB полупансион (доручек и вечера).
Плажа: песочна, оддалеченост окoлу 550m, лежалки

<

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top