fbpx

Мексико и одмор во Канкун

ГОЛЕМА МЕКСИЧКА ТУРА И ОДМОР ВО КАНКУН


17 дена / 14 ноќевања, со авион

Поаѓање 26-ти Декември / Враќање 11-ти Јануари 2018

100 € ПОПУСТ ЗА УПЛАТИ ДО 07-ми октомври


 


 

Прочитано 2752 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top