fbpx

MURITE CLUB HOTEL 4* - Bansko

Положба: Во оклината на Разлог, 10 км од центарот на Банско
Сместување: 96 луксузно опремени соби и апартмани. Сите апартмани имаат балкон со планински поглед, и се опремени со дабов под и теписи во спалните соби. Собите се опремени со сателитска ТВ, кауч и систем за домашна забава. Некои, исто така имаат и голема кујна.
Услуга: се вклучено
Содржини: Комплексот се состои од 4 тематски згради кои се одалечени 50 метри една од друга. Главната зграда нуди луксузни спа и велнес објекти со затворен базен, како и пријатно лоби со отворен камин, мини клуб за деца, ресторан, продавници и ноќен клуб.
Спорт и забава: Тенис, голф (во рамките на 3 км), риболов, скијање, билијард, пинг - понг, пешачење, велосипедизам, јавање, сауна, фитнес центар, спа и велнес центар, масажа, џакузи,турска бања, затворен базен (цела година) , изнајмување велосипеди, мини клуб за деца, детско игралиште, караоке, вечерна забава
DELUXE се во главна зграда, а DBL и APP STANDARD се во споредна зграда (без топла врска).

Хотел МУРИТЕ 4* - Банско


СПЕЦИЈАЛНИ цени за период на престој 04.03-13.04.2019


• Цени валидни за резервации на база ALL INCLUSIVE
Зграда АЗАЛИА : двокреветна соба - 27€ | едноспален апартман - 30€ | двоспален апартман - 27€
Зграда ОРХИДЕА : двокреветна соба - 25€ | едноспален апартман - 27€ | двоспален апартман - 25€

Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно
Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 50% попуст
Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 

Дополнителни услови :
- понудата важи за нови резервации направени од 14.02.2019
- не важи за 08.03-10.03.2019

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top