fbpx

RUSKOVETS RESORT **** - DOBRINISTE

  • Понудата е објавена на 09/10/2017

Локација: Бања, Разлог (8 км. пред Банско)
Сместување: сите соби се опремени со ТВ, телефон, wi-fi, сеф, мини бар.
Содржини: внатрешни и надворешни минерални базени, амам, парна бања, солена соба, динландски сауни (80 и 90 °C), био сауна 65 °C, ледена фонтана, тепидариум, лакониум.

ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА

32 € ноќевање со појадок

 Ruckovets Resort Redovna 2019

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top