fbpx

Хотелот  Albora 3* се наоѓа на околу 1км одалеченост  од најпознатата плажа Ladies Beach и на  1 км.  oд центарот на Кушадаси.  Хотелот располага со вкупно 50 соби како и со  Турска бања, сауна и масажа.

-15% за резервации до 31.03.2020

Albora

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Прочитано 693 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top