fbpx

HOTEL BON REPOS 3*, Calella

Хотелот Bon Repos 3* е лоциран на околу 250 метри од плажа и стариот дел на Калелја. Во својата понуда има околу 230 соби, ресторан, бар, базен за возрасни, базен за деца, детско катче. Собите се опремени со балкон, купатило, сателитска телевизија, клима и сеф. 
 
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.
 
Ноќевање со појадок:
 
TWIN WITH BALCONY Bed & Breakfast
min 2 pax
max 3 pax
цена
по лице
возрасен на
доп. легло
прво дете
2-13,99
второ дете
2-13,99
23.05.2020 - 30.05.2020 186€ 152€ 48€ 117€
30.05.2020 - 06.06.2020 197€ 160€ 48€ 122€
06.06.2020 - 13.06.2020 197€ 160€ 48€ 122€
13.06.2020 - 20.06.2020 281€ 223€ 48€ 165€
20.06.2020 - 27.06.2020 283€ 224€ 48€ 166€
27.06.2020 - 04.07.2020 336€ 264€ 48€ 192€
04.07.2020 - 11.07.2020 336€ 264€ 48€ 192€
11.07.2020 - 18.07.2020 373€ 292€ 48€ 211€
18.07.2020 - 25.07.2020 373€ 292€ 48€ 211€
25.07.2020 - 01.08.2020 373€ 292€ 48€ 211€
01.08.2020 - 08.08.2020 373€ 292€ 48€ 211€
08.08.2020 - 15.08.2020 373€ 292€ 48€ 211€
15.08.2020 - 22.08.2020 373€ 292€ 48€ 211€
22.08.2020 - 29.08.2020 290€ 230€ 48€ 169€
29.08.2020 - 05.09.2020 239€ 191€ 48€ 144€
05.09.2020 - 12.09.2020 200€ 162€ 48€ 124€
 
 
Појадок и вечера:
 
TWIN WITH BALCONY Half Board
min 2 pax
max 3 pax
цена
по лице
возрасен на
доп. легло
прво дете
2-13,99
второ дете
2-13,99
23.05.2020 - 30.05.2020 200 162 48 124
30.05.2020 - 06.06.2020 220 177 48 134
06.06.2020 - 13.06.2020 220 177 48 134
13.06.2020 - 20.06.2020 300 237 48 174
20.06.2020 - 27.06.2020 302 239 48 175
27.06.2020 - 04.07.2020 355 278 48 202
04.07.2020 - 11.07.2020 355 278 48 202
11.07.2020 - 18.07.2020 406 317 48 227
18.07.2020 - 25.07.2020 406 317 48 227
25.07.2020 - 01.08.2020 406 317 48 227
01.08.2020 - 08.08.2020 406 317 48 227
08.08.2020 - 15.08.2020 406 317 48 227
15.08.2020 - 22.08.2020 406 317 48 227
22.08.2020 - 29.08.2020 320 252 48 184
29.08.2020 - 05.09.2020 255 203 48 151
05.09.2020 - 12.09.2020 223 179 48 135
 
 
Во цената е вклучено:
7 ноќевања на наведената услуга
Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
 
Во цената не е вклучено:
Патничко осигурување
Туристичка такса која се плаќа во Хотел
Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет)
Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци;
Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци;
Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;
 
Забелешка:
Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива.
Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top