fbpx

HOTEL MARSOL 4*, Лорет Де Мар

Ноќевање со појадок:

DOUBLE STANDARD Bed & Breakfast
min 2 adl
max3 adl
цена
по лице
возрасен на
доп. легло
прво дете
2-12,99
23.05.2020 - 30.05.2020 366€ 334€ 270€
30.05.2020 - 06.06.2020 382€ 349€ 282€
06.06.2020 - 13.06.2020 382€ 349€ 282€
13.06.2020 - 20.06.2020 503€ 457€ 366€
20.06.2020 - 27.06.2020 511€ 465€ 372€
27.06.2020 - 04.07.2020 545€ 495€ 396€
04.07.2020 - 11.07.2020 590€ 536€ 428€
11.07.2020 - 18.07.2020 728€ 660€ 524€
18.07.2020 - 25.07.2020 728€ 660€ 524€
25.07.2020 - 01.08.2020 728€ 660€ 524€
01.08.2020 - 08.08.2020 728€ 660€ 524€
08.08.2020 - 15.08.2020 728€ 660€ 524€
15.08.2020 - 22.08.2020 690€ 626€ 498€
22.08.2020 - 29.08.2020 648€ 588€ 468€
29.08.2020 - 05.09.2020 546€ 496€ 397€
05.09.2020 - 12.09.2020 508€ 462€ 370€

 Појадок и вечера:

DOUBLE STANDARD Half Board
min 2 adl
max 3 adl
цена
по лице
возрасен на
доп. легло
прво дете
2-12,99
23.05.2020 - 30.05.2020 401€ 366€ 295€
30.05.2020 - 06.06.2020 418€ 381€ 307€
06.06.2020 - 13.06.2020 418€ 381€ 307€
13.06.2020 - 20.06.2020 538€ 489€ 391€
20.06.2020 - 27.06.2020 547€ 497€ 397€
27.06.2020 - 04.07.2020 581€ 528€ 421€
04.07.2020 - 11.07.2020 626€ 569€ 452€
11.07.2020 - 18.07.2020 724€ 657€ 522€
18.07.2020 - 25.07.2020 764€ 692€ 549€
25.07.2020 - 01.08.2020 764€ 692€ 549€
01.08.2020 - 08.08.2020 764€ 692€ 549€
08.08.2020 - 15.08.2020 764€ 692€ 549€
15.08.2020 - 22.08.2020 733€ 664€ 527€
22.08.2020 - 29.08.2020 684€ 621€ 493€
29.08.2020 - 05.09.2020 582€ 529€ 422€
05.09.2020 - 12.09.2020 543€ 494€ 395€

 

Во цената е вклучено:
7 ноќевања на наведената услуга
Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
 
Во цената не е вклучено:
Патничко осигурување
Туристичка такса која се плаќа во Хотел
Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет)
Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци;
Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци;
Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;
 
Забелешка:
Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива.
Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top