fbpx

HOTEL MIRAMAR 4*, Лорет Де Мар

Хотелот Мирамар се наоѓа во помирниот дел на Лорет де Мар. Располага со ресторан,сауна фитнес и отворен базен. Плажата се наога на само 20 м од хотелот. Собите се опремени со клима,ТВ, фен, сеф.
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.
 
Далечина од морето: 20 m
 
DOUBLE STD Half Board
min 2 pax
max 4 pax
цена
по лице
возрасен на
доп. легло
прво дете
2-12,99
второ дете
2-12,99
23.05.2020 - 30.05.2020 358 280 203 203
30.05.2020 - 06.06.2020 358 280 203 203
06.06.2020 - 13.06.2020 403 314 226 226
13.06.2020 - 20.06.2020 403 314 226 226
20.06.2020 - 27.06.2020 475 368 261 261
27.06.2020 - 04.07.2020 475 368 261 261
04.07.2020 - 11.07.2020 505 437 391 391
11.07.2020 - 18.07.2020 581 501 448 448
18.07.2020 - 25.07.2020 581 501 448 448
25.07.2020 - 01.08.2020 581 501 448 448
01.08.2020 - 08.08.2020 694 597 533 533
08.08.2020 - 15.08.2020 694 597 533 533
15.08.2020 - 22.08.2020 694 597 533 533
22.08.2020 - 29.08.2020 581 501 448 448
29.08.2020 - 05.09.2020 475 368 261 261
05.09.2020 - 12.09.2020 475 368 261 261
 
Во цената е вклучено:
7 ноќевања на наведената услуга
Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
 
Во цената не е вклучено:
Патничко осигурување
Туристичка такса која се плаќа во Хотел
Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет)
Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци;
Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци;
Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;
 
Забелешка:
Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива.
Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top