fbpx

HOTEL METROPOL 4* - LORET DE MAR

EARLY BOOKING
За резервации до 29.02 - non refundable
 
Twin Half Board
min 2 pax
max 3 pax
цена
по лице
возрасен на
дополнително легло
прво дете
2-12,99
23.05.2020 - 30.05.2020 306 242 177
30.05.2020 - 06.06.2020 306 242 177
06.06.2020 - 13.06.2020 346 272 197
13.06.2020 - 20.06.2020 346 272 197
20.06.2020 - 27.06.2020 417 325 232
27.06.2020 - 04.07.2020 417 325 232
04.07.2020 - 11.07.2020 442 383 343
11.07.2020 - 18.07.2020 504 436 390
18.07.2020 - 25.07.2020 504 436 390
25.07.2020 - 01.08.2020 504 436 390
01.08.2020 - 08.08.2020 601 518 463
08.08.2020 - 15.08.2020 601 518 463
15.08.2020 - 22.08.2020 601 518 463
22.08.2020 - 29.08.2020 504 436 390
29.08.2020 - 05.09.2020 417 325 232
05.09.2020 - 12.09.2020 417 325 232
 
 
РЕДОВНИ ЦЕНИ
 
Twin Half Board
min 2 pax
max 3 pax
цена
по лице
возрасен на
дополнително легло
прво дете
2-12,99
23.05.2020 - 30.05.2020 335 263 191
30.05.2020 - 06.06.2020 335 263 191
06.06.2020 - 13.06.2020 379 296 214
13.06.2020 - 20.06.2020 379 296 214
20.06.2020 - 27.06.2020 458 355 253
27.06.2020 - 04.07.2020 458 355 253
04.07.2020 - 11.07.2020 486 420 376
11.07.2020 - 18.07.2020 555 479 428
18.07.2020 - 25.07.2020 555 479 428
25.07.2020 - 01.08.2020 555 479 428
01.08.2020 - 08.08.2020 662 570 509
08.08.2020 - 15.08.2020 662 570 509
15.08.2020 - 22.08.2020 662 570 509
22.08.2020 - 29.08.2020 555 479 428
29.08.2020 - 05.09.2020 458 355 253
05.09.2020 - 12.09.2020 458 355 253
 
 
 
Во цената е вклучено:
7 ноќевања на наведената услуга
Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
 
Во цената не е вклучено:
Патничко осигурување
Туристичка такса која се плаќа во Хотел
Авионски билет - Цените се движат од 100 до 250ЕУР само со рачен багаж (повратен билет)
Доплата за 20кг багаж - околу 3800мкд по лице во 2 правци;
Доплата за 32кг багаж - околу 5300мкд по лице во 2 правци;
Доплата за WIZZ PRIORITY- околу 1300мкд по лице во 2 правци;
 
Забелешка:
Цената за доплатите за багаж е валидна доколку се резервират заедно со авиобилетот и истата е променлива.
Дете 0-1,99 доплаќа само за трансфер - 10€

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top