fbpx

 Ценовник 2021

Период Април-Јуни Јули-Август
Еднокреветна 42еур-BB 46еур-НВ 47еур-ВВ 51еур-НВ
Двокреветна 60еур-ВВ 68еур-НВ 66еур-ВВ 74еур-НВ
Трокреветна 81еур-ВВ 92еур-НВ 89еур-ВВ 99еур-НВ
Фамилијарен апартман 120еур-ВВ 136еур-НВ 134еур-ВВ 154еур-НВ

 

Цените се во евра,по соба на ден со вклучени тур.такса и ДДВ;
Цените важат за мин.престој од 2 ноќевања;
За престој од само 1 ноќевање, цената се зголемува за +5евра;
За престој од 6 и повеќе ноќевања, одобруваме попуст од 10%
Гаранција за соба со поглед кон езеро,со доплата +5 евра по соба од ноќ.
1 Дете до 6г.без сопствен кревет– не плаќа;
1 Дете 06-10г.кoристи кревет 50% попуст
Во цената не е вклучено користењето на лежалките на плажа.
 
Напомена:
За периодот од 23/07-08/08/21 не важат горенаведените цени, цена за двокреветна соба за овој период е 70 евра за ноќевање со појадок, односно 78 евра за полу пансион! 
Прочитано 145 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top